Toplam Ziyaretçi Sayımız : 116145

MAYE MOTORLU ARAÇLAR
OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

LiveZilla Live Chat Software

Automechanica 2014 İstanbul izlenimleri

 Son Güncelleme Tarihi: 20.04.2014

 
 

 

 

Bu yıl 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenenen Automechanika Istanbul kapılarını büyük bir başarıyla kapadı. 1.475 katılımcı 31.791m2 net alanda yepyeni ürünlerini sergileme fırsatı buldular. 

 

Ziyaretçi ve katılımcılar verimli işbirliklerine imza attılar!

 

AASA (Satış Sonrası Otomotiv Tedarikçileri Derneği), APRA (Araç Parçaları Yeniden İmalatçıları Derneği), ASA (Federal Otomotiv Servis Ekipmanı Üreticileri ve İthalatçıları Derneği, Almanya), EGEA (Avrupa Garaj Ekipmanları Derneği, Belçika), HDMA (Ağır Araç Üreticileri Birliği), MEMA (Motor Ekipmanları Üreticileri Derneği), OAC (Yurtdışı Otomotiv Konseyi), TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği, Türkiye) YPG (Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği ) ve ZDK (Alman Motorlu Araçlar Ticaret ve Tamirat Federasyonu) gibi tanınmış çok sayıda sektör kuruluşunun verdiği destek, bu organizasyonun saygınlığını teyit etmektedir.   

 

 

 

Türkiye dışında toplam 40 farklı ülkeden gelen katılımcılar; Parçalar ve Bileşenler, Elektronik Sistemler, Aksesuarlar ve Ayar Ürünleri, Onarım&Bakım, Bilgi Teknolojileri&Yönetim ve Servis İstasyonları & Araç Yıkama gibi altı farklı ana kategoriden oluşan alanlarda ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundular.Bu yıl Automechanika Istanbul'a; Almanya, Arjantin, Avusturya, Amerika, Çin,Fransa, Güney Doğu Avrupa, İspanya, İtalya, İngiltere, Pakistan, Pasifik İttifakı, Romanya, Singapur,Sırbistan, Tayvan, Tunus ve Hong kong gibi 18 farklı ülkeden milli katılım gerçekleşti.Automechanika Istanbul 2014 yılında kapılarını başarıyla kapadı. Fuar Türkiye'den ve dünyadan 44.469 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

     


Automechanika Istanbul fuarı 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında sektör profesyonellerini TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde buluşturacaktır.